Faaliyet Alanlarımız
Marka Hukuku

Geyikli & Aydın Avukatlık Bürosu birlikte çalıştığı marka avukatları vasıtasıyla müvekkillerine marka hukuku alanında profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir.

Geyikli & Aydın Avukatlık Bürosu müvekkillerinin talep etmesi durumunda Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde marka başvurusu ve tescili, marka başvurusuna itiraz, markada isim ve adres değişikliği, marka devri,  marka rehini, marka lisansı ve haczi, ihtiyati tedbir, marka ihlali durumunda baskın ve el koyma işlemleri, marka ihlalinden kaynaklanan marka ceza Türk Patent ve Marka Kurumu ve Avrupa Patent Ofisi nezdinde marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi ve diğer fikri veya sınai mülkiyete konu olabilecek değerlerin tescili işlemlerinde profesyonel ve kaliteli avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Marka Hukuku Hakkında Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

Marka tescili nedir , marka tescili nasıl yapılır , marka tescil ücreti , marka sınıfları , marka tescil başvurusu için gerekli evraklar nelerdir ?

Marka hakkının ihlali davaları , marka hakkının ihlali dava dilekçesi örneği , marka davaları yargıtay kararları , marka hakkının ihlali tazminat , marka ihlali suç duyurusu , marka davaları ve sonuçları , marka ihlali tespit davası , marka avukatları kimlerdir ?

Call Now ButtonHemen Ara