Faaliyet Alanlarımız
İcra - İflas Hukuku

Ticari hayat içerisinde veya günlük hayatta meydana gelen her türlü borç ilişkisinden doğan alacağın tahsiline yönelik hukuki sürecin yürütülmesi konusunda Geyikli & Aydın Avukatlık Bürosu olarak; bünyesindeki icra avukatı vasıtasıyla her türlü icra takibinin hazırlanması ve takibi, haciz ve tahliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi, karşılıksız çek düzenleyenler hakkında ceza davası açılması ve dava sürecinin takip edilmesi, borca itiraz edilmesi menfi tespit ve istirdat davaların açılması ve takibi, itirazın kaldırılması ve itirazın iptali davalarının açılması ve takibi, müvekkil şirketlerin konkordato mehili başvurusunun yapılması ve sürecin takibi konusunda hukuki danışmanlık ve destek vermektedir.

İcra - İflas Hukuku Hakkında Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

İcra avukatı danışma, icra avukatı telefon, icra avukatı kartal, icra avukatı Bakırköy, , icra avukatı ne iş yapar, icra avukatı Ankara, İstanbul icra avukatları listesi, haciz avukatı kartal, iflas avukatı, icra avukatı nedir ?

Borca itiraz dava dilekçesi, borca itiraz davası, borca ve yetkiye itiraz dilekçesi, borca itiraz süresi, kambiyo senetlerinde borca itiraz icrada yetki ve borca itiraz, reddi miras borca itiraz dilekçesi , borca itiraz davası ne kadar sürer ?

Senet icraya verme süresi, senet avukata verilirse ne olur, icraya verilen senet ödenmezse ne olur, avukata verilen senet ne olur, senet cezası 2017, senedi icraya verme prosedürü, günü geçmiş senet nasıl tahsil edilir 2018 senet kanunu, senet icra takibi örneği, senede itiraz takibi durdurur mu ?

Çek icra takibi örneği, çek icra takibi zamanaşımı, çek icra takibi yetki, çek icra takibi zamanaşımı 2017, arkası yazılmayan çek icra takibi, karşılıksız kaşesi olmayan çek icra takibi, çekte cirantaya icra takibi, karşılıksız çeki icraya koyma süresi ne kadardır ?

Konkordato projesi örneği, konkordato faydaları, konkordato hukuku konkordato hukuku, konkordato komiserliği, konkordatoya itiraz sonucu nedir ?

Call Now ButtonHemen Ara