Faaliyet Alanlarımız
Ceza Hukuku

Geyikli & Aydın Avukatlık Bürosu bünyesindeki Ceza Avukatı vasıtasıyla 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu ve sair mevzuatlarda yer alan suçlar bakımından, soruşturma ve kovuşturma evrelerinin yakalama ve gözaltı aşamaları da dahil olmak üzere tüm aşamalarında şüpheli/sanıklar için müdafilik, müşteki/katılanlar için vekillik hizmeti vermekle birlikte, ilk derece mahkemesi, İstinaf mahkemeleri ve Yargıtay nezdinde görülen davalarda müvekkillerimizin savunmasının hazırlanması ve duruşmalarda hazır bulunulması konusunda Geyikli & Aydın Avukatlık Bürosu olarak dosyaların titizlikle takibi sağlamaktadır. Bunların yanında Ceza Hukuku’na ilişkin her türlü konuda da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ceza Hukuku Hakkında Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular

Ağır ceza avukatı, ceza avukatı ücretleri, ağır ceza avukatları ücreti, en iyi ceza avukatı, ceza avukatı tavsiye, ceza avukatı arıyorum İstanbul , ağır ceza avukatı nedir ?

Uyuşturucu davalarına bakan avukatlar, uyuşturucu davası sonuçları, uyuşturucu madde ticareti delil, uyuşturucu ticareti delil yetersizliği, uyuşturucu madde ticareti suçu savunma dilekçesi, uyuşturucu davası, uyuşturucu madde ticareti beraat , uyuşturucu davaları ne kadar sürer ?

Call Now ButtonHemen Ara